close
تبلیغات در اینترنت
قالب حرفه ای میهن بلاگ

دانلود قالب حرفه ای, قالب وبلاگ, طراحی سایت, طراحی قالب

تفاوت ها را رقم خواهیم زد

عجله ای در کار نیست شما می توانید آخرین پروژه ها و طراحی های ما را دنبال کنید

در صورت پیش آمد پرسشی می توانید مشاوره ای رایگان با ما داشته باشید

سیاست های خود را تغییر دادیم
مسئله بسیار مهم که فراموش شده مخصوصا در قشر جوان، این است که دقیقا کار های ما بر چه پایه ای انجام می شودو به کجا خواهد رسید ؟!
آیا این هدف وجود دارد که عملکرد من چه تاثیری بر جامعه و دنیای پیرامون خواهد داشت ؟ پیروان حق باید قدرت تشخیص مشکلات را داشته باشند و کمبود های جامعه را با توانایی هایشان پر کنند .
سکون بلای پیروان حق است. "شهید دانشگر"

دانلود قالب شرکتی-مهندسی سپنتا برای میهن بلاگ (ویژه)

قالب سپنتا، طراحی را در دیدی متفاوت نشان خواهد داد! در این قالب آمیختگی سبک ایرانی و غربی را مشاهده می کنید که با خلاقیت آن را به اوج رساندیم. قدرت گرافیکی، انعطاف بی نظیر، مات بودن،‌ آخرین نسل کدنویسی؛ همه این ها خالق سپنتا بوده اند. زمانی نمی گذرد که شعار سادگی را داده ایم و این را به شما ثابت کردیم که طراحی بدون سادگی، چیزی بی ارزش و اتلاف کردن وقت است. عنصر اصلی قالب نیز سرچشمه گرفته از سادگیست. طراحی هدر شما را به اوج می برد و با اسکرول کردن به پایین در شیبی ملایم قرار خواهید گرفت. در قسمت دوم قالب شما می توانید به زیبایی کسب و کار خود را توضیح دهید. بالاترین سطح انعطاف در قسمت سوم یعنی پست های شماست. کدنویسی این بخش از خاص ترین قسمت هاست که موجب هماهنگی عجیبی شده است. قسمت سوم یعنی فوتر که آخرین قسمت محسوب می شود نیز چنین مسئله ای را داراست. در کنار صفحه دکمه هایی ثابت جهت حرکت راحت تر به سایر بخش ها تعبیه شده است که این می تواند کمک خوبی جهت اسکرول های سریع تر باشد. نیمی از قدرت قالب در لایه مخفی قرار دارد که به مرور زمان نقاط قوت آن را پیدا خواهید کرد. از جمله منوی بی نظیر سپنتا.

  • comments

دانلود قالب حرفه ای رتوناک Retonak برای میهن بلاگ (رایگان)

زیبایی، انعطاف، واکنش پذیری، نشاط، و ... این ها کلماتی هستند که می توان رتوناک را به آن تشبیه کرد. بکار گیری خوب عناصر و جایگاه مناسب آنها در کنار سادگی خوبی های این قالب را دو چندان کرده است. سیاست به کار رفته در این قالب تدریجی می باشد؛ بدین معنا که کاربر در نگاه اول زیبایی و گرافیک خاص رتوناک را حس نخواهد کرد و به مرور زمان کشف می کند. این مسئله باعث خستگی کم تر و حضور بیشتر کاربر در وب شما می شود. یکی از نقاط قوت قالب هدر مخفی آن است که در طراحی آن تلاش بسیار شده. عناصری که در این قالب استفاده شده اند همه از یک نوع استایل هستند که این خود خبر از یکدستگی قالب می دهد. سرعت و انعطاف قالب به قدری زیاد است که هیچ دستگاهی در باز کردن آن با مشکل روبرو نخواهد شد و این خود دلیلی بر کدنویسی استاندارد و بی نقص رتوناک می باشد. طراحی قالب طوری انجام شده که بر یک موضوع خاص دلالت نکند و شما بتوانید دسته بندی مورد نظر خود را پیاده کنید.

  • comments

خبرنامه


با عضویت در خبرنامه می توانید از آخرین ارسال ها از طریق ایمیل با خبر شوید.

سخن روز

امام علی (ع) می فرمایند : "کسی را که نزدیکانش واگذارند، بیگانه او را پذیراست."