close
تبلیغات در اینترنت
قالب شخصی

دانلود قالب حرفه ای, قالب وبلاگ, طراحی سایت, طراحی قالب

تفاوت ها را رقم خواهیم زد

عجله ای در کار نیست شما می توانید آخرین پروژه ها و طراحی های ما را دنبال کنید

در صورت پیش آمد پرسشی می توانید مشاوره ای رایگان با ما داشته باشید

سیاست های خود را تغییر دادیم
مسئله بسیار مهم که فراموش شده مخصوصا در قشر جوان، این است که دقیقا کار های ما بر چه پایه ای انجام می شودو به کجا خواهد رسید ؟!
آیا این هدف وجود دارد که عملکرد من چه تاثیری بر جامعه و دنیای پیرامون خواهد داشت ؟ پیروان حق باید قدرت تشخیص مشکلات را داشته باشند و کمبود های جامعه را با توانایی هایشان پر کنند .
سکون بلای پیروان حق است. "شهید دانشگر"

دانلود قالب حرفه ای رتوناک Retonak برای میهن بلاگ (رایگان)

رتوناک، نامی ایرانی برازنده سبک طراحی ایرانی. پس از مدتی به دنبال طراحی و سبکی خاص برای سیستم میهن بلاگ بودیم، طراحی که توازن رنگ ها و شادابی خاصی به کاربر منتقل کند و بالاخره خروجی کار را برای شما به نمایش می گذاریم. طراحی رتوناک طوری انجام شده که شما می توانید انواع موضوعات را در آن پیاده سازی کنید، موضوعاتی همچون : عاشقانه، تفریحی، آموزشی، شخصی و ... . قدرت گرافیکی بسیار بالای قالب زیبایی را دو چندان کرده؛ اما این تنها بخشی از مسئله است، مورد اصلی قدرت عناصر خارق العاده این قالب است که از دید کار محو شده، زمانی که کاربر با رتوناک کار می کند یکی پس از دیگری زیبایی ها را کشف خواهد کرد و این باعث حس رضایت ناخوداگاه او نسبت به وب شما خواهد بود. یکی از مواردی که در طراحی ما نقشی بزرگ دارد هدر مخفی قالب است که با دکمه ای به صورت شناور نمایش داده می شود، می توان گفت که بیشترین کار بر روی این بخش انجام شده است. ریسپانسیو قالب بسیار هوشمند بوده و با آخرین اصول کدنویسی تعبیه شده که این خود یک ویژگی مهم تلقی می شود.

  • comments

خبرنامه


با عضویت در خبرنامه می توانید از آخرین ارسال ها از طریق ایمیل با خبر شوید.

سخن روز

امام علی (ع) می فرمایند : "نیکوکار از کار نیک بهتر و بدکار از کار بد بدتر است."